Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Gryf

ul. Waszyngtona 1, 78-100 Kołobrzeg
Doba hotelowa 14:00 - 11:00 Liczba pokoi: 96
7.4/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (28)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Gryf - Opis hotelu

Położony 100 metrów od plaży i nadmorskiej promenady oraz 1 km od centrum Kołobrzegu, ten ośrodek wypoczynkowy oferuje komfortowe pokoje i apartamenty. Zachęcamy do skorzystania z centrum odnowy biologicznej w ośrodku Gryf, w którego skład wchodzi sauna oraz gabinety masażu i hydromasażu. Dostępne są tu także zabiegi terapeutyczne oraz zabiegi akupunktury.

Obok ośrodka przebiega najdłuższa nadmorska ścieżka rowerowa w Polsce, a w pobliżu jest także park wodny Odyseja i korty tenisowe. Kołobrzeg to popularna miejscowość turystyczna, która jest nietypowym połączeniem nadmorskiego uzdrowiska i starego miasta, pełnego zabytków i atrakcji. Kołobrzeg jest częścią europejskiego szlaku gotyku ceglanego.

Opinie o hotelu

7.4/10 średnia ocena obiektu
2009-08-22
średnia ocena:
10/10
jakość: 10, obsługa: 10, lokalizacja: 10, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

Wczasy od 2_08 do 12_08...Wielkie zadowolenie grupy 13-tu osób z Połańca oraz Zabrza. Od pierwszego telefonu w sprawie wczasów do ostatniego "Do widzenia"...pełny profesjonalizm....obsługa super....Kuchnia rewelacja...wielkie Podziękowania...Pozdrawiam Wczasowicz z POŁAŃCA


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Ośrodek Wypoczynkowy Gryf
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.