Hotel Jelenia Struga

Ul. Podgórze 55
58-530 Kowary
Ceny już od 359 PLN
Średnia cena rezerwacji: 359 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (64)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Jelenia Struga - Opis hotelu

Położenie - Hotel Jelenia Struga

CUDna wySPA Karkonoszy położona jest w zacisznej dolinie o krystalicznie czystym powietrzu, otoczonej gęstym lasem, wolnej od smogu elektromagnetycznego, wśród dzikiej natury przesyconej szumem strumyków i śpiewem ptaków Karkonoskiego Parku Narodowego.

Zakwaterowanie - Hotel Jelenia Struga

W Jeleniej Strudze czekają na Państwa pokoje o wyjątkowym uroku i klimacie. Każdy odnajdzie tu najbardziej odpowiadającą mu przestrzeń, w której będzie mógł zaznać radości i spokoju. Pokoje mają różny charakter i wystrój. Specjalnie dobrane wyposażenie, kolory i dodatki sprawiają, że jako nasi Goście poczują się Państwo oczarowani urokiem Jeleniej Strugi. Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, gdzie przeżywa się niezapomniane przygody Ciała, Umysłu i Ducha. Poniżej przedstawiamy rodzaje pokoi, które oddajemy do dyspozycji naszym Gościom.

Wyposażenie

Cena pobytu obejmuje: -Śniadanie -Skojarzona Terapia Radonowa ? inhalacje radonowe prowadzone w podziemnej grocie skojarzone z ćwiczeniami w ciepłej wodzie basenu. -Poranny rozruch połączony z brodzeniem w górskim strumieniu metodą Sebastiana Kneippa. - Korzystanie z basenu z przeciwprądem i niespotykanym widokiem na podwodną recepcję - korzystanie z sauny parowej przy basenie - korzystanie z jacuzzi z widokiem na karkonoski las Dodatkowo dla Gości: -Smakoszy zachęcamy również do zamawiania dań a la carte oraz przepysznych deserów w Restauracji Muzycznej -AOx aqua LIFE ? unikalna woda antyoksydacyjna -Korzystanie z Biblioteki Indyjskiej z bogatym księgozbiorem -Bezpłatny dostęp do Internetu, Sejf w pokoju, Monitorowany parking -Wiele pomysłów na spędzenie CUDownych chwil w okolicy: wycieczki rowerowe, jazda konna, korty tenisowe, teatr, sztuka, zwiedzanie Zamku Książ i wiele innych. (Atrakcje dodatkowo płatne). -Bogata oferta CUDnych zabiegów SPA.

Wyżywienie

Aby dopełnić CUDowności pobytu w Jeleniej Strudze MEDICAL SPA, zapraszamy do Restauracji Muzycznej na wSPAniałe dania przygotowane ze zdrowych produktów najwyższej jakości. Warzywa, owoce, ryby, wyśmienite mięsa, owoce morza - nasi kucharze wyczarowują z nich wyśmienite dania o niepowtarzalnych smakach i aromatach. W naszym menu nie zabraknie także propozycji dla dzieci oraz wegetarian. A jeśli zapragną Państwo odkryć zupełnie nowe smaki nasz Szef Kuchni przygotuje  wyjątkowe danie na specjalne życzenie. Idealnym dopełnieniem każdej uczty będzie kieliszek  znakomitego wina lub innego szlachetnego trunku.

Możliwości konferencyjne

Doskonale wyposażone w profesjonalny sprzęt sale konferencyjne pozwolą na przeprowadzenie spotkania z dala od zgiełku ulic i tłumu przemieszczających się ludzi. Sale konferencyjne są wyposażone w: Bezprzewodowy dostęp do Internetu, rzutnik, tablica, pisaki, możliwość zaciemnienia

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.