Hostel Olimp

ul. Józefa Rostafinskiego 9, 30-072 Kraków
Ceny już od 68 PLN
Średnia cena rezerwacji: 68 PLN
Doba hotelowa -

Galeria zdjęć (7)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Olimp - Opis obiektu

Hostel Olimp jest nowoczesnym, całorocznym obiektem, który po gruntownym remoncie oferuje pokoje o standardzie trzy gwiazdkowego hotelu. Zapewniamy profesjonalną, całodobową obsługę oraz doskonałą lokalizację przy centrum miasta. Dysponujemy pokojami 1 i 2-osobowymi w układzie studyjnym z łazienką oraz aneksem kuchennym, pralnią oraz kuchnią do dyspozycji gości. W każdym pokoju goście mają możliwość bezpłatnego podłączenia do Internetu. Przy hostelu znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.

W sezonie letnim od lipca do września dla wszystkich gości odwiedzających Kraków, przygotowanych jest kilka obiektów o standardzie Hosteli Studenckich oferujących ponad 4000 miejsc.

Rozległy kompleks Miasteczka Studenckiego AGH usytuowany jest w zacisznej i zielonej części miasta, w pobliżu krakowskich Błoń. Dogodne połączenia komunikacyjne pozwalają łatwo i szybko dotrzeć do wszystkich atrakcji Krakowa. Integralną częścią Kampusu są m.in.: poczta, supermarket, obiekty sportowe, kryta pływalnia, parking, punkty usługowo-handlowo-gastronomiczne oraz kluby studenckie. Nad bezpieczeństwem gości czuwa całodobowo system monitorujący.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.