Hotel Ambasador Chojny

Ul. Kosynierów Gdyńskich 8
93-320 Łódź
Ceny już od 165 PLN
Średnia cena rezerwacji: 165 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (26)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Ambasador Chojny - Opis hotelu

Położenie - Hotel Ambasador Chojny

Hotel Ambasador funkcjonuje od 1995 roku. Położenie w parku przy Stawach Jana, około 150 m od trasy Łódź - Katowice, powoduje, iż hotel jest znakomitym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale również do zorganizowania konferencji, szkoleń, imprez okolicznościowych.

Zakwaterowanie - Hotel Ambasador Chojny

W hotelu znajduje się 120 pokoi (jedno-, dwu- i trzyosobowych), oraz cztery apartamenty. Wszystkie pokoje są z łazienkami, TV, telefonem, klimatyzacją indywidualnie sterowaną oraz ze stałym dostępem do internetu. W ceny pokoi wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

Wyposażenie

Do dyspozycji gości pozostają bilard, sala do ćwiczeń wraz ze stołem do tenisa, basen zewnętrzny, komputer z dostępem do internetu, a od 2004 r. basen wewnętrzny wraz z sauną suchą i parową oraz wanną z hydromasażem.

Wyżywienie

Hotel posiada dwie sale restauracyjne, Obie przystosowane są do organizacji imprez okolicznościowych i bankietów (dla 80 i 140 osób). Posiadają wyjście na tarasy zewnętrzne. Do dyspozycji gości pozostają również drink bar, patio wraz z grillem.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji gości pozostaje pięć sal konferencyjnych, (dla 10, 25, 50 oraz 140 osób). Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt konferencyjny, stały dostęp do internetu. Sale większe posiadają terasy zewnętrzne. Wyposażenie standardowe sal: klimatyzacja, rzutnik folii, ekran, TV, video, końcówka stałego łącza internetowego LAN. We wszystkich salach internet bezprzewodowy WiFi. Wyposażenie opcjonalne sal: rzutnik multimedialny, laptop

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.