Pensjonat Retro

ul. Nowogrodzka 157, 18-400 Łomża
Ceny już od 155 PLN
Średnia cena rezerwacji: 155 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00 Liczba pokoi: 14

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Jeśli nie wiesz jak dokonać rezerwacji, sprawdzić ceny czy dostępność miejsc w tym obiekcie - skontaktuj się z nami.

Serwis TravelPartner.pl oferuje rezerwację hoteli z kilku największych polskich i światowych systemów rezerwacyjnych, m.in.: eTravel, Booking, HRS i Trivium (oferty od kilkudziesięciu dostawców z platformy Tripnet). Do wyszukiwania dostępnych miejsc we wszystkich tych bazach służy jeden panel wyszukiwania. Aby sprawdzić czy hotel ma wolne miejsca na dany termin i jakie obowiązują ceny trzeba najpierw określić termin pobytu wybierając w oknie kalendarza datę przyjazdu i wyjazdu z hotelu. Data w formularzu ustawiona jest domyślnie na najbliższą noc.

Dalej należy wybrać liczbę pokoi, ilość osób i łóżek w pokoju jaka nas interesuje. Kolejnym krokiem jest wybór waluty (PLN, EUR, USD), w której chcemy wyświetlić ceny i na koniec klikamy przycisk "Sprawdź". System w tym momencie sprawdzi a następnie wyświetli na nowej stronie informacje o dostępności i ceny na dany termin i rodzaj pokoju z kilku systemów rezerwacji. Dzięki temu rozwiązaniu nie muszą już Państwo sprawdzać cen tego obiektu na innych stronach (prezentujemy oferty hoteli, które pokazują niemal wszystkie serwisy z rezerwacją hoteli w Polsce).

Jeśli chcą Państwo zarezerwować różne typy pokoi, to dla każdego z nich należy zrobić osobną rezerwację. Hotele przeważnie oferują pokoje 1 i 2-osobowe. W przypadku gdy udają się Państwo do hotelu z dzieckiem proszę wybrać pokój 2-os. i przy rezerwacji w oknie instrukcji specjalnych proszę wpisać prośbę o dostawkę i podać wiek dziecka. W przypadku rezerwacji pokoi dla co najmniej 8 osób mogą Państwo skorzystać z formularza rezerwacji grupowej. Aby dokonać rezerwacji sali konferencyjnej proszę wypełnić formularz sale konferencyjne.