Hotel Luxor

Al. Warszawaska 175A
20-002 Lublin
Ceny już od 157 PLN
Średnia cena rezerwacji: 157 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
9.6/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (42)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Luxor - Opis hotelu

Położenie - Hotel Luxor

Hotel Luxor położony jest przy al. Warszawskiej w Lublinie.

Zakwaterowanie - Hotel Luxor

W pierwszej połowie 2012 roku oddamy do Państwa dyspozycji 24 pokoje o standardzie 3*. W kolejnej części roku do dyspozycji zostanie oddane kolejnych 20 pokoi W każdym pokoju do dyspozycji Gości będzie telewizja kablowa, internet wi-fi, serwis z napojami zimnymi oraz gorącymi, oraz wszystko co tylko powinien mieć wysokiej klasy hotel 3*

Wyżywienie

W hotelu jest restauracja.

Możliwości konferencyjne

Hotel Luxor proponuje Państwu bogatą ofertę związaną z organizacją kongresów, imprez, szkoleń i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Bogate doświadczenie w tym kierunku, oraz sprawdzone zaplecze techniczne gwarantuję Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Opinie o hotelu

9.6/10 średnia ocena obiektu
2014-01-25
średnia ocena:
9.4/10
jakość: 9, obsługa: 10, lokalizacja: 8, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

Hotel położony nieco na uboczu, ale dla nas akurat to było na plus. Pokoje duże, z wygodnymi łózkami. Łazienka przestronna i czysta. Śniadania bogate i bardzo smaczne. korzystaliśmy także z restauracji na kolację i wszystko było przepyszne. Obsługa na wysokim poziomie i bardzo pomocna. W przyszłości na pewno skorzystamy ponownie z tego hotelu :)

2013-12-02
średnia ocena:
9.6/10
jakość: 9, obsługa: 10, lokalizacja: 9, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

w Luxorze najbardziej godna polecenia jest restauracja - przepyszne dania, których smak trudno zapomnieć :) bardzo polubiłam to miejsce i chyba postaram się tam jeszcze kiedyś wpaść. Poza tym ładny budynek, atmosfera jaka tam panuje jest tez na plus, to też zasluga obsługi, która stara sie we wszystkim dogodzić i nie jest jednocześnie natrętna. Wygodne łóżka i ładny widok z okna, pobyt w hotelu wspominam milo i bez zastrzeżeń.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Luxor
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.