Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa

Ul. Giżycka 6
11-700 Mrągowo
Ceny już od 330 PLN
Średnia cena rezerwacji: 330 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.3/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (96)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa - Opis hotelu

Położenie - Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa jest położony nad jeziorem Czos, w wyjątkowej mazurskiej okolicy, z dala od centrum miasta i miejskiego zgiełku. W pobliskich lasach wytyczone są trasy do joggingu. W okolicach Mrągowa warto zobaczyć Bazylikę w Św.Lipce, Kwaterę Hitlera w Gierłoży, Zamek Biskupów Warmińskich w Reszlu, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Puszczę Piską oraz szlak kajakowy - Krutyń.

Zakwaterowanie - Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa dysponuje 214 komfortowo wyposażonymi pokojami, w tym 34 pokoi typu DBL, 168 pokoi typu TWIN (w tym 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych), 12 pokoi typu SUPERIOR.

Wyposażenie

Hotel posiada centrum SPA wyposażone w 7 gabinetów zabiegowych, dwa baseny mineralne z solami z morza Martwego, saunę parową oraz solarium. Do dyspozycji gości jest również basen pływacki, basen rekreacyjny z masażami wodnymi i zjeżdżalnią, sauna fińska, jacuzzi zewnętrzne oraz siłownia TEHNO-GYM. Hotel otwarty jest 24 h, ponadto by czuwać nad bezpieczeństwem Gości zainstalowano kamery przemysłowe w korytarzach. Mercure Mrągowo Resort & Spa wyposażony jest także w maszyny do czyszczenia obuwia, materiały informacyjne o mieście/regionie oraz kącik czytelniczy. Hotel oferuje także możliwość skorzystania z komputera oraz drukarki. Najmłodszym Gościom Hotelu zapewniamy udaną zabawę na placu zabaw oraz w pokoju zabaw, dla rodziców podróżujących z dziećmi Hotel prowadzi przyjazną politykę cenową. Służąc osobom niepełnosprawnym stworzono podjazd dla wózków inwalidzkich. W recepcji dostępne są skrytki depozytowe. Obiekt wyposażony jest w system alarmowy oraz przeciwpożarowy.

Wyżywienie

Śniadania poza weekendami serwowane są w godzinach - 06.30-10.00, zaś w weekendy w godzianch - 07.00-11.00. Na życzenie Gości dostępne jest tzw. "wczesne" lub "ekspresowe" śniadanie (bez względu na porę dnia. Służymy także bufetem śniadaniowym, posiłkiem a la carte oraz brunchem. Room service działa w godzinach - 07.00-23.00.

Możliwości konferencyjne

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa służy siedmioma salami konferencyjnymi z czego 3 największe o łącznej powierzchni 260 m2. Sale te dostępne są z wyposażeniem audio-wideo. Połączenia i ustawienia sal można dowolnie konfigurować (dźwiękoszczelne ścianki). Na życzenie ? obsługa sekretarska i tłumaczenia symultaniczne. Hotel specjalizuje się w organizowaniu atrakcyjnych imprez motywacyjnych i integracyjnych ? m.in. ? ?Party Hawajskie? na basenach, "Wieczór Country", "Biesiady Mazurskie" oraz imprezy typu "Survival".

Opinie o hotelu

7.3/10 średnia ocena obiektu
2013-05-25
średnia ocena:
8/10
jakość: 8, obsługa: 8, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 8

Miły pobyt, bardzo ładny hotel. Chętnie wrócę :)

2011-07-03
średnia ocena:
3/10
jakość: 2, obsługa: 4, lokalizacja: 4, wyżywienie: 3, zakwaterowanie: 2

hotel powinien mieć trzy gwiazdki i niższą cenę


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.