Hotel Warszawianka

Miejscowość Jachranka 77
05-140 Jachranka
Ceny już od 390 PLN
Średnia cena rezerwacji: 390 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Opinie o hotelu

6.9/10 średnia ocena obiektu
2014-04-12
średnia ocena:
8/10
jakość: 8, obsługa: 8, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 8

ciekawy hotel z niesamowita architektura mozna przyjechac z rodzina jest co robic okolica i atrakcje bardzo fajne

2011-02-17
średnia ocena:
4.6/10
jakość: 4, obsługa: 4, lokalizacja: 5, wyżywienie: 5, zakwaterowanie: 5

Obsługa chyba troszeczkę naciąga klientów, rozpasała się procedura niewydawania paragonów, to chyba coś nie tak w hotelu tej klasy.

2011-01-02
średnia ocena:
5.6/10
jakość: 4, obsługa: 3, lokalizacja: 7, wyżywienie: 7, zakwaterowanie: 7

Średni hotel pod Warszawą. Obsługa (room service, bar restauracje, recepcja) nie dopełnia często swoich obowiązków. NA basienie brakuje albo ręczników albo szlafroków. Pokoje typu SUPERIOR dość małe, za to wykończenie, czystość na dobrym poziomie, wadą są pojedyńcze łożka (brak podwójnych). Dobre jedzenie- zwłaszcza w góralskiej chacie. Zadbane otoczenie hotelu. Aquapark z dodatkami sympatyczna. Trzeba uważać aby nie trafić na weekend w którym jest jakaś impreza firmowa (co zdarza się często), bo jest trochę za głośno a obsługa nie nadąża z obsługą. Po dwukrotnym pobycie, mogę polecić hotel. Ważna sprawa dla klientów "letnich", pokoje nie posiadają klimatyzacji!!!

2009-01-09
średnia ocena:
8.8/10
jakość: 10, obsługa: 10, lokalizacja: 5, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 10

Bardzo przyjemny hotel pod Warszawą. Obsługa (room service, bar restauracje, recepcja) nienaganne. Pokoje dość małe, za to wykończenie, czystość na wysokim poziomie. Dobre jedzenie- zwłaszcza w góralskiej chacie. Piękne i zadbane otoczenie hotelu. Aquapark z dodatkami sympatyczna. Zazwyczaj mam uczuleni na chlor, a tu nic- pewnie ozonowana. W miesiącach letnich jest trochę atrakcji przy hotelu. Hotel idealny na romantyczny weekend we dwoje. Moim zdaniem to jeden z niewielu hoteli, który odpowiada swoim ****. Trzeba uważać aby nie trafić na weekend w którym jest jakaś impreza firmowa (co zdarza się często), bo jest trochę za głośno. Ale to juz nie zależy od hotelu. Po kilkukrotnym pobycie, mogę szczerze polecić hotel.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.