Hotel Hubertus

ul. Peplińskiego 8, 83-200 Starogard Gdański
Ceny już od 160 PLN
Średnia cena rezerwacji: 160 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00 Liczba pokoi: 16

Galeria zdjęć (27)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Hubertus - Opis hotelu

Hotel Hubertus działa od 2000 roku. Położony jest w malowniczej okolicy Kociewia, 3 km od Stargardu Gdańskiego nieopodal drogi krajowej nr 22. Na powierzchni 24 ha wśród rokocińskich lasów, łąk i jezior usytuowany jest budynek hotelu, restauracja, sala konferencyjna, bar, pub, bar letni Casablanca, fitness, stajnia oraz hala namiotowa o pow. 700 m2, a także parking strzeżony i wypożyczalnia samochodów. Nasz obiekt odwiedza corocznie wielu wspaniałych gości. Są wśród nich znani aktorzy, piosenkarze, sportowcy i politycy. Wszyscy wyjeżdżają zadowoleni i uśmiechnięci. Dołączcie Państwo do nich !

Dysponujemy bazą noclegową dla ok. 50 osób. W obiekcie znajduje się 16 pokoi w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, apartamenty i pokoje o podwyższonym standardzie.

Restauracja urządzona jest w niespotykanym klimacie. Proponujemy szeroką ofertę dań polskich oraz kuchni międzynarodowej, do których polecamy wyselekcjonowany wybór win z różnych regionów świata. Sala restauracyjna przygotowana jest dla ok. 100 osób. Jesteśmy w stanie zaspokoić każde, nawet najwybredniejsze i wymyślne podniebienie smakosza.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.