Hotel Silver & Gokart Center

Ul. Rondo Hermana Hakena
70-001 Szczecin
Ceny już od 249 PLN
Średnia cena rezerwacji: 249 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 11:00
8.9/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (43)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Silver & Gokart Center - Opis hotelu

Położenie - Hotel Silver & Gokart Center

Silver Hotel & Gokart center położony jest przy Rondzie Hakena w Szczecinie, przy głównych ciągach komunikacyjnych. Dojazd zarówno do centrum jak i do autostrady A6 (E28) zajmuje 5- 10 minut. Jest to pierwszy i jedyny w swoim rodzaju kompleks w Polsce, jak również w Europie, składający się z najnowocześniejszego halowego Toru Kartingowego, oraz nowoczesnego czterogwiazdkowego Hotelu Silver.

Zakwaterowanie - Hotel Silver & Gokart Center

Hotel posiada 50 komfortowych , klimatyzowanych pokoi hotelowych przygotowanych w standardzie 4 gwiazdek i 1 apartament. Każdy pokój posiada dużą łazienkę w nowoczesnej aranżacji, TV SAT LCD, bezprzewodowy internet, Telefon, Mini-bar, zamki na karty chip'owe - bezpieczeństwo i wygoda. W cenę noclegu wliczone jest: - śniadanie w formie bufetu (serwowane 06:30 - 10:00), - parking dla samochodów osobowych, - bezprzewodowy dostęp do internetu, - 7% podatku VAT. - pobyt w Centrum Rekreacji (basen, sauna, łaźnia) - 1 jazda na torze (na pokój)* * Wliczone jedynie w pakiecie PREMIUM

Wyposażenie

Centrum Rekreacyjne "Blue Bay" to doskonałe miejsce na relaks zarówno dla gości hotelowych, jak i osób indywidualnych. Na gości czekają: - kryty basen, - sauna sucha, - łaźnia parowa.

Wyżywienie

Zapraszamy do Restauracji Ferrina. Obiady, kolacja, imprezy firmowe, przyjęcia okolicznościowe. 80 miejsc w komfortowych lożach lub 180 miejsc w przypadku dużych imprez firmowych. Lubimy i cenimy sobie włoską kuchnię z jej bogactwem smaków i słońcem zaklętym w pastach, pizzach, sałatach. Proponujemy również szeroki wybór dań mięsnych i zup - wszystko dla satysfakcji Państwa podniebień. Jeżeli Macie Państwo ochotę na rzeczywiście dobrą kuchnię - zapraszamy do nas, do Restauracji Ferrina.

Możliwości konferencyjne

Trzy, klimatyzowane sale konferencyjne umożliwiają realizację kilku różnych scenariuszy: 1. Duża sala konferencyjna liczy blisko 180 m2 (Monaco + Monza łącznie). 2. Podzielona dźwiękoszczelną ścianą - daje dwie komfortowe i w pełni funkcjonalne sale: Monza: 98 m2 i Monaco: 75 m2. 3. Kolejna sala (w pełni autonomiczna) liczy 59 m2 i nosi nazwę słynnego toru Silverstone.

Opinie o hotelu

8.9/10 średnia ocena obiektu
2013-08-10
średnia ocena:
8.8/10
jakość: 9, obsługa: 9, lokalizacja: 7, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 10

Trochę daleko od wszystkiego ale jak ktoś jedzie tu to po to aby poszaleć na torze, a nie zwiedzać miasto :) fajne i pozytywne miejsce :)

2013-05-29
średnia ocena:
8.6/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 8, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 9

Bardzo nowoczesny hotel trochę z dala od centrum. Wszystko tutaj jest naj !!!!!


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Silver & Gokart Center
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.