Hotel Kocierz

ul. Beskidzka 206, 34-120 Targanice/Andrychów
Ceny już od 324 PLN
Średnia cena rezerwacji: 324 PLN
Doba hotelowa 15:00 - 12:00 Liczba pokoi: 90

Galeria zdjęć (63)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Kocierz - Opis hotelu

Malowniczo położony wśród wzgórz obiekt Hotel & Spa Kocierz oferuje piękne widoki na Beskid Mały. Do dyspozycji Gości jest doskonałe spa, a także zaplecze rekreacyjne i rozrywkowe. Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowano w obiekcie Hotel & Spa Kocierz 3 korty tenisowe oraz kryty basen. Goście mogą także korzystać z parku wodnego i 2 oświetlonych nocą wyciągów narciarskich.

Hotel & Spa Kocierz jest również doskonałym miejscem dla osób poszukujących odpoczynku i relaksu. W spa z saunami, wanną z hydromasażem i gabinetem masażu oferowane są rozmaite luksusowe zabiegi. Goście mogą zjeść posiłek w tradycyjnym lokalu Taverna, który mieści się w drewnianym budynku z tarasem letnim, a także w eleganckiej restauracji.

Z tarasu widokowego roztacza się widok na okolicę. Gustownie urządzony klub nocny K2 jest doskonałym miejscem na drinka i zabawę na parkiecie tanecznym.

Z ośrodka roztacza się widok na Targanice i Andrychów. Odległość od Żywca i Wadowic wynosi około 19 km, a od Krakowa – 65 km. Miłośnicy narciarstwa mogą także odwiedzić wyciąg narciarski Góra Żar oddalony o 20 km i stację narciarską Czarny Groń oddaloną o 15 km. Ośrodek narciarski Szczyrk dzieli od obiektu 36 km.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.