Hotel Amadeus

Ul. Jastrzębska 9
44-300 Wodzisław Śląski
Ceny już od 150 PLN
Średnia cena rezerwacji: 150 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (58)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Amadeus - Opis hotelu

Zakwaterowanie - Hotel Amadeus

Zatrzymując się w Naszym Hotelu, macie Państwo do dyspozycji 57 komfortowych pokoi, w tym 2 apartamenty 2-pokojowe, 2 apartamenty biznesowe 3-pokojowe oraz 6 pokoi o podwyższonym standardzie. Posiadamy również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje odzwierciedlają luksus i elegancję: doskonale dobrane funkcjonalne meble oraz unikatowy styl wnętrz sprawia, że standard pokoi jest bardzo wysoki. Każdy pokój wyposażyliśmy z myślą o jak największej wygodzie Naszych gości. Znajdą tu Państwo: klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, telewizje satelitarną, mini barek, biurko do pracy, gniazdko umożliwiające podłączenie osobistego komputera i łącze bezprzewodowe.

Wyposażenie - Hotel Amadeus

Hotel Amadeus w trosce o swoich gości stworzył SPA & Wellness - oazę spokoju i relaksu. Ideą naszego SPA jest przywrócenie wewnętrznej harmonii ciała i ducha. Możesz zafundować sobie odrobinę luksusu regenerując swoje siły w wyjątkowej atmosferze. Nasze SPA to miejsce, gdzie ruch wody, ciepło sauny i ukojenie w grocie solnej wyzwolą nowe siły życiowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo 8 osobowe JACUZZI, SAUNĘ FIŃSKĄ. Zapraszamy również do groty solnej. Grota solna na bazie czynnych składników morskich jest najnowszą i oryginalną metodą zastosowania soli z morza martwego w celach profilaktycznych, leczniczych i rekreacyjnych. W grocie panuje unikatowy mikroklimat, nacechowany odpowiednią wilgotnością i temperaturą, który korzystnie wpływa na samopoczucie i ochronę zdrowia.

Wyżywienie

Oryginalne i eleganckie wnętrze restauracji stwarza przytulny, wyjątkowy klimat, który dodatkowo ożywia naturalna zieleń kwiatów. Domowa atmosfera sprawi, że poczują się Państwo znakomicie zarówno w Naszej Restauracji jak i w Hotelu. Zapraszając na dania kuchni staropolskiej i europejskiej, zapewniamy każdemu Klientowi niepowtarzalne doznania kulinarne oraz pomocną - w doborze dań - obsługę. Hotelowy Drink Bar znajduje się obok recepcji i jest doskonałym miejscem do luźnych spotkań w interesach i towarzyskich przy wyśmienitej kawie, przepysznych ciastach i deserach lub orzeźwiającym drinku. Barek dzienny jest czynny w godzinach od 11:00 do 23:00.

Możliwości konferencyjne

Hotel dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną, przystosowaną do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Profesjonalne, kompleksowo wyposażona sala, zapewni Państwu szkolenie na najwyższym poziomie. Sala spotkań wyposażona jest w rzutnik pisma, ekran i flipchart, wideo, telewizor i nagłośnienie.W ustawieniu "teatralnym" sala pomieści 100 osób, a w ustawieniu w "podkowę" 40 osób.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.