Pokoje gościnne Dom Wrocławski Sułowska

ul. Sułowska 19, 51-180 Wrocław
Doba hotelowa 15:00 - 12:00 Liczba pokoi: 10

Galeria zdjęć (15)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Dom Wrocławski Sułowska - Opis obiektu

Dom Wrocławski przy ul. Sułowskiej, zlokalizowany jest przy głównej trasie na Poznań, posiada długi podjazd z parkingiem na terenie posesji. Mimo bliskości do drogi, korzystne otoczenie domu ogromnym ogrodem oraz drzewami sprzyja relaksowi i pozwala zapomnieć o tym, iż jest się we Wrocławiu.

W tym właśnie domu posiadamy również pokoje dla osób lubiących i ceniących sobie dobry wypoczynek oraz prywatność. Oprócz pokoi w głównej części mieszkalnej domu oferujemy pokoje z osobnym wejściem od zewnątrz, idealnie przystosowane dla rodzin z dziećmi jak również osób podróżujących ze swoim zwierzakiem. Obiekt znajduje się również w bliskości do naszego Domu przy u. Milickiej.

W razie gdyby akurat w danym domu zabrakło już miejsc zawsze można liczyć na możliwość zakwaterowania w innym z naszych domów. W każdym z nich można liczyć na takie same zalety, czyli ciszę, spokój i przyjazną atmosferę. Natomiast dom przy ulicy Sułowskiej polecamy szczególnie tym, którzy przyjechali zwiedzać Wrocław, ale chcieliby także odpocząć, po dniu spędzonym w mieście. W ogródku śmiało można urządzić grill i wspaniale się bawić. Zachęcamy do wypoczynku u nas oraz spędzenia wolnego czasu w zależności od potrzeb, czas wolny to przecież nie tylko gonitwa za atrakcjami, których we Wrocławiu jest mnóstwo, ale także chwila dla oddechu i nabrania sił. Bliskość trasy wylotowej na Poznań, ułatwia dalsza podróż, kolejnego dnia – zapraszamy!
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.