Karczma Rzym

Ul. Jarnołtowska 85b
54-530 Wrocław
Ceny już od 200 PLN
Średnia cena rezerwacji: 200 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.6/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (43)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Karczma Rzym - Opis obiektu

Położenie - Karczma Rzym

Karczma Rzym oraz mieszczący się przy niej hotel oraz przystosowana do imprez plenerowych łąka z dwoma malowniczymi stawami dadzą Państwu możliwość wspaniałego wypoczynku w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jarnołtowie. Gospodarze zapewnią Państwu wyśmienitą zabawę i wypoczynek, oferując przy tym oryginalne i tradycyjne potrawy. Odległość od centrum Wrocławia ok. 15 km.

Zakwaterowanie - Karczma Rzym

Oferujemy pokoje hotelowe o wysokim standardzie, z łazienkami, internetem oraz TV. Wszystkie pomieszczenia są wykończone w wyjątkowym stylu i zapewniają gościom miły wypoczynek.

Wyposażenie

Karczma Rzym dysponuje własnym terenem rekreacyjnym, na którym organizowane są pikniki i festyny firmowe. Zapewniamy kompleksowy program artystyczny z zabawami, konkursami i grami plenerowymi.

Wyżywienie

Oferujemy pełną obsługę gastronomiczną imprez. W naszym menu można znaleźć między innymi potrawy staropolskie oraz dziczyznę. Przyjmujemy także specjalne zamówienia.

Możliwości konferencyjne

Organizujemy wesela, bankiety, imprezy okolicznościowe, konferencje i wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne. W trzech pięknych salach (kominkowej, biesiadnej i myśliwskiej) możemy pomieścić w sumie 130 osób. Zapewniamy pełną oprawę artystyczną imprez.

Opinie o hotelu

7.6/10 średnia ocena obiektu
2013-11-14
średnia ocena:
9.8/10
jakość: 10, obsługa: 10, lokalizacja: 10, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 10

Bardzo urokliwe miejsce z dala od gwaru ulicznych samochodów - wypoczynek i relaks gwarantowany, a przy tym bardzo sympatyczna domowa atmosfera. Kuchnia też niczego sobie - domowe obiadki.

2013-06-11
średnia ocena:
8.8/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 9, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 9

Urokliwe miejsce, oaza ciszy i spokoju jest gdzie pospacerować i odpocząć od gwaru ulicznego. Wspaniała kuchnia i wygodne pokoje. Obsługa życzliwa. Na miejscu bezpłatny monitorowany parking.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Karczma Rzym
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.