Noclegi Texas w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach

Ul. Katowicka 24
44-240 Żory
Ceny już od 140 PLN
Średnia cena rezerwacji: 140 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (27)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Noclegi Texas w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach - Opis obiektu

Położenie - Noclegi Texas w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach

Miasteczko Twinpigs znajduje się w miejscowości Żory przy ulicy Katowickiej. Miasteczko Westernowe Twinpigs w Żorach to wyjątkowy obiekt w skali kraju.

Zakwaterowanie - Noclegi Texas w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach

Z jednej strony wygodne i komfortowe, stwarzające warunki do wypoczynku, z drugiej strony nowoczesne i odpowiednio wyposażone, idealne do pracy. W każdym pokoju oddane zostały do Państwa dyspozycji: - łóżka w pokojach 2-osobowych mogą być w układzie pojedynczym lub małżeńskim, - najwyższej klasy pościel z naturalnej bawełny, - przytulną i stylową łazienkę, - klasyczne i funkcjonalne umeblowanie z wygodną przestrzenią do pracy, - darmowy Internet bezprzewodowy, - telewizor LCD z licznymi programami, - we wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia papierosów.

Wyposażenie

Recepcja jest czynna 24h na dobę.

Wyżywienie

Wyśmienite dania przygotowywane przez Szefa Kuchni, elegancki, stylowy wystrój restauracji oraz miła i profesjonalna obsługa, pozwolą Państwu docenić walory kuchni. Na terenie miasteczka Twinpigs znajdują się 4 restauracje: - Mexicana - Panna Maria Teksas - Saloon - Spindletop. Każda z restauracji to kulinarna perełka.

Możliwości konferencyjne

Do Państwa dyspozycji hotel oddaje salę konferencyjną, która pozwala w komfortowych warunkach zorganizować spotkanie, szkolenie, konferencję, prezentację produktu dla 100 ? 130 osób. W ramach oferty zapewnione zostaną: • rzutnik multimedialny • ekran • nagłośnienie • flipchart

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.