Rezerwacja grupowa
O Nas

Podróże to nasza pasja, a naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w branży turystycznej oraz zarządzaniu projektami w międzynarodowych korporacjach doprowadziły do powstania Trivium Travel. Rozumiemy, iż istniejemy tylko dzięki naszym zadowolonym Klientom i dla nich pracujemy. Komfort, bezpieczeństwo oraz nowe pomysły i rozwiązania zapewniają nam ciągły rozwój i pozytywnie zaskakują naszych stałych Klientów. Potwierdza to zaufanie oraz lojalność jakimi nas Państwo obdarzają, powierzając zapewnienie opieki na każdym etapem organizowanej podróży.


Spółka Trivium Travel dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi były zawsze na najwyższym poziomie, a dokonywane wybory w pełni spełniały Państwa oczekiwania. Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie ze zrealizowanej usługi. Cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta, stąd duże zróżnicowanie i podział oferowanych obiektów nie tylko na poziomie kategorii, ale specyficznych preferencji takich jak: hotele nad morzem, hotele w górach, zamki i pałace oraz uzdrowiska i spa.


Mocne strony naszej oferty:
  • noclegi po najniższych cenach w Polsce (nawet o 80% niższych od cen obowiązujących bezpośrednio w hotelach i na innych stronach),
  • największa baza hoteli w kraju - ponad 20 000 obiektów z Polski i ponad 1 000 000 z całego świata,
  • brak dodatkowych opłat oraz prowizji,
  • dedykowana obsługa dla każdego Klienta,
  • największa liczba dostępnych hoteli i pokoi na każdy termin dzięki dostępowi do ofert z kilkudziesięciu systemów rezerwacyjnych,
  • miliony ofert połączeń lotniczych wszystkich przewoźników,
  • dla firm możliwość rezerwacji wynajmu samochodów, biletów PKP, promowych, ubezpieczeń,
  • program lojalnościowy Travel Premium Club,
  • bony rabatowe o wartości nawet do 200 PLN,
  • co miesiąc do wygrania atrakcyjne pobyty weekendowe dla dwóch osób.

Oferujemy Państwu także kompleksową obsługę firmy w zakresie rezerwacji hotelowych w Polsce jak i na całym świecie. Zajmujemy się rezerwacjami indywidualnymi, grupowymi, wynajmem sal konferencyjnych i przygotowywaniem ofert wyjazdów motywacyjnych. W biznesie kluczową rolę odgrywa profesjonalizm oraz precyzja działania. Wychodząc naprzeciw stawianym oczekiwaniom, przed podjęciem współpracy dokładnie zapoznajemy się z profilem firmy Klienta, zasadami funkcjonowania na rynku oraz sugestiami, tak aby osiągnąć zadowalający poziom satysfakcji ze świadczonych usług. Jeżeli chcą Państwo zredukować koszty obsługi podróży służbowych w swojej firmie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Każdego dnia zespół wykwalifikowanych pracowników dokłada wszelkich starań, aby nawet najbardziej wymagający Klient znalazł ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.


Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.