Rezerwacja grupowa
Rezerwacje grupowe mogą być dokonywane dla minimum 8 osób.

Rezerwacja grupowa jest dokonywana za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta (nie automatycznie). Wpisz jak największą liczbę szczegółów dotyczących planowanej rezerwacji. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Za przygotowanie oferty pobytu grupowego pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 50 - 200 zł w zależności od skomplikowania zamówienia (nie dotyczy stałych Klientów, którzy mają z nami podpisaną umowę współpracy). Kaucja jest zwracana gdy zrealizują Państwo za naszym pośrednictwem jedną z zaproponowanych ofert spełniających poniżej określone kryteria lub w przypadku niemożności przedstawienia przez nas oferty zgodnej z wymienionymi oczekiwaniami.
Tylko u nas: za wybranie i zrealizowanie przygotowanej przez nas oferty otrzymają Państwo bony rabatowe o łącznej wartości 5% ceny wybranej oferty oraz podwójną liczbę punktów w programie lojalnościowym Travel Premium Club.

Prosimy o podanie daty przyjazdu minimum tydzień przed.

Struktura pokoi

1 osobowe
Ilość pokoi:
2 osobowe TWIN
Ilość pokoi:
Pokoje TWIN - pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 osobowe DBL
Ilość pokoi:
Pokoje DBL - pokój z 1 łóżkiem podwójnym
Ilość pokoi:

Dane do kontaktu

/

Dane dotyczące firmy:
(obowiązkowe jeśli rezerwacja dotyczy firmy)

/

Dokonując wstępnej rezerwacji, po jej potwierdzeniu przez biuro, zostaniecie Państwo poinformowani o dalszych krokach rezerwacji.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności


7 + 3 =