Rezerwacja grupowa
Rezerwacje grupowe mogą być dokonywane dla minimum 8 osób.
Rezerwacja grupowa jest dokonywana za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta (nie automatycznie). Wpisz jak największą liczbę szczegółów dotyczących planowanej rezerwacji. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Za przygotowanie oferty pobytu grupowego pobieramy kaucję zwrotną
w wysokości 50 - 200 zł w zależności od skomplikowania zamówienia (nie dotyczy stałych Klientów, którzy mają z nami podpisaną umowę współpracy). Kaucja jest zwracana gdy zrealizują Państwo za naszym pośrednictwem jedną z zaproponowanych ofert spełniających poniżej określone kryteria lub w przypadku niemożności przedstawienia przez nas oferty zgodnej z wymienionymi oczekiwaniami.
Tylko u nas: za wybranie i zrealizowanie przygotowanej przez nas oferty otrzymają Państwo bony rabatowe rezerwuje.pl o łącznej wartości 5% ceny wybranej oferty oraz podwójną liczbę punktów w programie lojalnościowym Travel Premium Club.

Prosimy o podanie daty przyjazdu minimum tydzień przed.

Struktura pokoi

1 osobowe
Ilość pokoi:
2 osobowe TWIN
Ilość pokoi:
Pokoje TWIN - pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 osobowe DBL
Ilość pokoi:
Pokoje DBL - pokój z 1 łóżkiem podwójnym
Ilość pokoi:

Dane do kontaktu

/

Dane dotyczące firmy:
(obowiązkowe jeśli rezerwacja dotyczy firmy)

/

Dokonując wstępnej rezerwacji, po jej potwierdzeniu przez biuro, zostaniecie Państwo poinformowani o dalszych krokach rezerwacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

4 + 9 =