Rezerwacja grupowa

Program Travel Premium Club został stworzony dla osób/firm, które oprócz podróżowania po Polsce i świecie chcą przy okazji zdobywać wiele interesujących nagród.

W Travel Premium Club możesz znaleźć się w każdej chwili
– wystarczy zarejestrować się na naszej stronie!

Zarejestruj się teraz, a już na sam początek otrzymasz 1000 pkt gratis!

Aby otrzymywać punkty trzeba pamiętać by podczas dokonywania rezerwacji być zalogowanym na stronie. Zebrane na koncie punkty można wymienić na nagrody, które sam wybierasz!

Na stronach TravelPartner.pl możesz zarezerwować oferty tysięcy hoteli z kilku systemów rezerwacyjnych:
Dodatko tylko u nas za rezerwacje ofert m.in. z systemów: booking.com, hotels.com, hrs.pl czy hotele.pl dostaniesz punkty (wymieniane na nagrody) oraz bony rabatowe (od 5 zł do 200 zł) na kolejne rezerwacje, oczywiście pod warunkiem, że będziesz ich dokonywał poprzez nasz serwis!

Tak więc rezerwując u nas oferty, które są dostępne na innych stronach, masz dodatkowe korzyści zarówno finansowe (rezerwujesz po najniższych dostępnych cenach), jak i rzeczowe (otrzymujesz atrakcyjne nagrody).


Pamiętaj też o tym, że rejestracja na stronie TravelPartner.pl jest tożsama z rejestracją w programie Travel Premium Club – używasz jednego loginu i hasła!

Korzyści z przystąpienia:

  • Ty i wybrane przez Ciebie bliskie osoby lub pracownicy Twojej firmy razem zbieracie punkty na jedno wspólne konto. Dokonując rezerwacji na naszych stronach hoteli i biletów lotniczych, wspólnie zbieracie punkty Travel Premium Club. Dzięki temu szybciej rośniej ilość zbieranych punktów i szybciej wymieniasz je na nagrody.

  • Uczestnicy programu Travel Premium Club zbierają punkty i otrzymują nagrody szybciej niż w innych programach tego typu. W przypadku rezerwacji hoteli stosujemy prosty przelicznik 1 zł = 1 pkt, a 100 pkt = 1 zł na nagrody. Czyli np. za 500 zł wydane na rezerwację otrzymujesz 5 zł (500 pkt) do zrealizowania na nagrody.

  • Punkty standardowe w programie Travel Premium Club otrzymujesz zgodnie z Tabelą przeliczeniową punktów, dokonując rezerwacji na naszych stronach lub pisząc posty na naszym forum turystycznym.

  • Oprócz punktów standardowych możesz zbierać punkty bonusowe, którymi premiujemy rezerwacje noclegów w wybranych hotelach i loty na wybranych trasach. W ten sposób liczba punktów na Twoim koncie będzie rosła zdecydowanie szybciej. Punkty bonusowe zbierane są niezależnie od punktów standardowych.

  • Mając odpowiednią ilość punktów możesz wymienić je na nagrodę, którą sam wybierzesz z ofert kilku największych sklepów internetowych w Polsce (szczegóły w zakładce Katalog nagród). Możesz wybierać spośród tysięcy różnych nagród - są to książki, filmy, sprzęt sportowy, sprzęt komputerowy, sprzęt AGD i RTV, darmowe kampanie reklamowe oraz wiele innych.